Brīvā laika aktivitātes – projekti bērniem un jauniešiem 2024. gada vasaras brīvlaikā

pexels.com

Brīvā laika aktivitātes – projekti bērniem un jauniešiem 2024. gada vasaras brīvlaikā

Rīgas bērniem un jauniešiem tiek piedāvātas bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas vasaras brīvlaikā. Tās ir daudzveidīgas brīvā laika aktivitātes, kuras ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RVP IKSD) līdzfinansējumu rīko nevalstiskās organizācijas.

2024. gadā skolēnu vasaras brīvlaikā Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments līdzfinansē 14 nevalstisko organizāciju atvērtos projektus. Līdzfinansējuma mērķis ir vasaras mēnešos piedāvāt Rīgas izglītības iestāžu izglītojamiem un Rīgas administratīvajā teritorijā dzīvesvietu deklarējušiem bērniem un jauniešiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas pilsētas administratīvajā teritorijā, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, mācīšanos, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību.

Ar brīvā laika aktivitāšu sarakstu,  kontakttālruņiem, norises vietu, kā arī ar norādi par  projekta mērķauditoriju un plānotajām aktivitātēm var iepazīties šeit:

Brīvā laika aktivitāšu saraksts

Informāciju sagatavoja: Evija Pelša – Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes Jaunatnes nodaļas galvenā speciāliste, tālrunis: 67181383, e-pasts: evija.pelsa@riga.lv.