Izsludina nometņu organizēšanas finansēšanas konkursu

Izsludina nometņu organizēšanas finansēšanas konkursu

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) izsludina konkursu bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai 2018./2019. mācību gada pavasara brīvlaikā.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt nevalstisko organizāciju līdzdalību bērnu un jauniešu brīvā laika organizēšanā, rīkojot pieejamas, dalībnieku interesēm atbilstošas nometnes.

Ar prasībām nometņu projektu noformēšanai un aizpildāmajām veidlapām var iepazīties konkursa nolikumā.

Nometņu projekti iesniedzami RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā Kr.Valdemāra ielā 5, 2.stāvā (ieeja no Kr.Valdemāra ielas) līdz 2019.gada 5.februārim (plkst. 16.00). Vienlaikus to elektroniskā kopija jānosūta uz e-pastu sandra.adomaite@riga.lv.

Vēršam ilggadējo nometņu rīkotāju uzmanību, ka 2018.gada 28.decembrī ir apstiprināts jauns “Nometņu organizēšanas finansēšanas konkursa nolikums”.

Aicinām visus interesentus uz informatīvo semināru par aktualitātēm nometņu jautājumos 2019.gada 24.janvārī plkst. 16.00 Kr,Valdemāra ielā 5, 214.telpā (Kongresu namā).

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti atrodami ŠEIT

Konsultācijas ir iespējams saņemt, vēršoties pie IKSD Jaunatnes nodaļas galvenās speciālistes – ekspertes Evijas Pelšas (e-pasts: evija.pelsa@riga.lv, tālrunis 67181383).